واش بتن ارزان، تولید واش بتن، واش بتن

واش بتن ارزان، تولید واش بتن، واش بتن

دسته: املاک وساختمان > مصالح ساختمانی

استان: تهران

مجموعه بزرگ تیدات تقدیم میکند:
تیدات مخفف نام پنج تولیدی بزرگ واش بتن و موزاییک در غرب تهران(تولیدگران، یزدانی، داوودی، اسکندری و توسلی) است که درابتکاری جدید دست به اتحادی ناگسستنی در فروش زده وغالبهایی با سایز میکرونی همسان را به کار گرفتند، تا بدینسان در کارهای بزرگی که نیاز به تولید واش بتن و موزاییک انبوه و دقیقا یک اندازه میباشد همکاری داشته باشند، به این ترتیب تولید مجموعه بزرگ تیدات از مرز روزانه 500 متر مربع عبور کرد و اکنون بعد یک سال که از این اتحاد میگذرد، ما شاهد جذب مشتریان بزرگ و روز افزونی هستیم که محصولاتمان را با اطمینان بیشتری میخرند و به دیگران نیز توصیه میکنند.
تولید گسترده ی واش بتن و موزاییک
ما تولید میکنیم و شما را دعوت به خرید بی واسطه میکنیم
شما فقط در صورتی از ما نخرید که برایتان مهم نباشد کسی از ما خریده و به شما بفروشد؛ کسی که ممکن است به ما کمتر وسخت پول بدهد ولی ممکن نیست از شما آسان و زیاد پول نگیرد . او همان دلال محترمی است که جنس را از تولیدگر خرید کرده و کمی حرف و تعریف که ما یاد نداریم به آن چسبانده و تعرفه را دهها در صد افزایش میدهد، آنگاه خریدار را قانع کرده و خدمات پس از فروش را به او میفروشد... خدماتی بامحتوای تعویض تعاریف از کالا پس از تحویل، رفتن به محل تولید برای دادن سفارش مشابه بعدی و گاهی بعلت تعویض کالای مورد فروشش، اعلام رایگان آدرس تولیدکننده کالا پس از دریافت پول!
اگر قیمت یک کالا را ارزانتر از معمول دیدید فقط به بدی کیفیت آن نیندیشید ، شاید شما راهی به تولیدگر واقعی آن کالا یافته باشید کیفیت هم استعلام گرفتنی است درست مثل قیمت. با ما امتحان کنید...این همان است؛ تعجب نکنید...

اگر بدنبال موزاییک، واش بتن یا بلوک و جدول سیمانی بادوامی هستید که ضمن داشتن کیفیت مطلوبتان ، در هزینه های مربوطه نیز نهایت صرفه جویی را کرده باشید ، با ما تماس بگیرید .
ضمن امکان تخلیه بار در محل شما ،
در مورد سفارشهای بیشتر از 5000 متر پیشنهاد جالبی داریم :
در صورت موجود بودن برق سه فاز در محلتان و البته در صورت موافقت شما ما دستگاه تولیدمان را به درون کارگاه ساختمانی شما انتقال خواهیم داد تا هزینه های کرایه حمل و شکستن احتمالی قطعات سیمانی را صرفه جویی کرده باشید. توجه داشته باشید که این روند هیچ هزینه ای برای شما نداشته و در ضمن حداکثر 3روزه مشغول به تولید خواهیم شد. لطفا جهت توضیحات بیشتر تماس بگیرید.
اطلاعات تماس

نام   مسلم کریمی
آدرس   ملارد
ایمیل   
موبایل   
تلفن   
وب سایت   
تاریخ ثبت آگهی   ۱۳۹۴/۰۷/۳۰ ۰۹:۰۴:۲۰
تاریخ انقضای آگهی   ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ ۰۰:۰۰:۰۰
تعداد نمایش   170
کلمات کلیدی   

این آگهی رادرشبکه های اجتماعی-بیش از100 شبکه- به اشتراک بگذارید :
ارسال پیام