تبلیغات رایگان

تبلیغات رایگان

دسته: خدمات > چاپ وتبلیغات

استان: تهران

با ارسال آگهی رایگان در گوگل ایران و قرارگرفتن در نتایج جستجوی سایت گوگل به کسب و کار خود رونق ببخشید.

می توانید کالا یا خدمات یا نیازمندی خودتان را به صورت رایگان همراه با عکس و مشخصات کامل در یک صفحه اختصاصی خودتان ثبت نموده ، و آنرا به راحتی و فقط با یک کلیک در همه شبکه های اجتماعی(بیش از 100شبکه) مثل ( تلگرام ، واتس آپ ، لاین ، و . . ) به اشتراک گذاشته و رایگان تبلیغ نمایید ...

علاوه بر امکان ثبت آگهی رایگان ، با ثبت آگهی ویژه (ستاره دار) به ارزش حداقل مبلغ 40 هزار تومان،آگهی شما به صورت رایگان در 10 سایت بزرگ برتر تجاری و پربازدید ایران ثبت خواهد شد.میانگین بازدید روزانه هر کدام از این سایتها بین 20 هزار تا 600 هزار بازدید در روز می باشد.

نزدیک به ۴۵ میلیون کاربر ایرانی اینترنت ،عدد بزرگی‌ است که صرف‌نظر از آن در دنیای تبلیغات غیر ممکن به‌نظر می‌رسد. اینترنت رسانه هوشمندی است که در ۲۴ ساعت شبانه‌روز به معرفی محصولات و خدمات شما می‌پردازد. این رسانه نسبت به سایر رسانه‌های تبلیغاتی همانند تلویزیون، روزنامه، بیلبورد و... بازدهی بهتری برای شما خواهد داشت. راهکار تبلیغ در سایتهای پربازدید به‌شما کمک می‌کند که کسب‌وکار و خدمات یا کالای خود را به‌سادگی، با سرعت بالا و برای هر زمان که بخواهید به‌نمایش بگذارید.
اطلاعات تماس

نام   amin.k
آدرس   گوگل ایران http://irgoogle.ir
ایمیل   
موبایل   
تلفن   
وب سایت   http://irgoogle.ir
تاریخ ثبت آگهی   ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۲۲:۱۲:۳۲
تاریخ انقضای آگهی   ۱۳۹۸/۰۱/۱۳ ۲۲:۱۴:۰۲
تعداد نمایش   49054آگهی ویژه سایت تبلیغاتی رایگان درج آگهی تبلیغات در اینترنت تبلیغات در سایت ها تبلیغات رایگان تبلیغات هوشمند آگهی رایگان گوگل ایران تبلیغ رایگان گوگل فارسی تبلیغات انبوه اینترنتی درج آگهی رایگان تبلیغ در گوگلاین آگهی رادرشبکه های اجتماعی-بیش از100 شبکه- به اشتراک بگذارید :
ارسال پیام